Copyright © 2016 by E.B.C.L.

Designed by G.S. 2016

Clubagenda E.B.C.L. 2019 - 2020

 

 

 

augustus 2019

 

 

 

 

januari 2020

 

 

16

vrijdag

PK voorwedstrijden

3e Klas Driebanden - klein

 

17

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - B '67  5

 

23

vrijdag

PK voorwedstrijden

4e Klas Libre - klein

 

17

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - Hoevelaken 4

 

30

vrijdag

PK voorwedstrijden

3e Klas Libre - klein

 

17

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - TexSaloon 3

 

 

 

 

 

 

24

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - De Jol 3

 

 

 

 

 

 

24

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - BOK 5

 

 

 

september 2019

 

 

24

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - BP '80  2

 

2

maandag

Begin van de Interne Competitie

Aanvang : 19:30

 

31

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - B.I.O.S. 2

 

6

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - BBC 1

 

31

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - Leusderkwartier 3

 

6

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - E.B.C.L. 4

 

 

 

 

 

 

13

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - R.A.D.I.O. 3

 

 

 

 

 

 

13

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - B.I.O.S. 3

 

 

 

februari 2020

 

 

13

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - Swift '71  2

 

7

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - H.N.L. 1

 

20

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - 2 Brothers 3

 

7

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - De Baggelaar 3

 

20

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - Hoevelaken 4

 

7

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - D.O.S. 9

 

27

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - Leusderkwartier 5

 

14

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - De Jol 2

 

 

 

 

 

 

14

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - B '67  6

 

 

 

 

 

 

21

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - Almere '83  3

 

 

 

oktober 2019

 

 

21

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - De Jol 4

 

4

vrijdag

PK voorwedstrijden

2e Klas Libre - klein

 

28

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - Almere '83  9

 

11

vrijdag

PK voorwedstrijden

3e Klas Bandstoten - klein

 

28

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - Almere '83  10

 

 

 

 

 

 

28

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - Swift '71 2

 

 

 

 

 

 

29

zaterdag

Districtfinale

1e klas Bandstoten - klein

 

25

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - Hoevelaken 1

 

 

 

 

 

 

25

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - B.I.O.S. 3

 

???

maandag

E.B.C.L. leden jaarvergadering

aanvang: 19:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maart 2020

 

 

 

 

november 2019

 

 

1

zondag

Districtfinale

1e klas Bandstoten - klein

 

1

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - Bosgenoegen 2

 

13

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - Leusderkwartier 2

 

1

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - Leusderkwartier 4

 

13

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - Leusderkwartier 3

 

1

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - B '67  7

 

13

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - Leusderkwartier 5

 

8

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - Almere '83  4

 

20

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - BV '75  10

 

8

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - Almere '83  10

 

20

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - 2 Brothers 4

 

15

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - B.P. '80  1

 

27

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - BV '75  11

 

15

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - De Jol 4

 

27

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - 't Trefpunt 1

 

15

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - De Baggelaar 4

 

 

 

 

 

 

22

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - De Poedel 3

 

 

 

 

 

 

22

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - B '67  6

 

 

 

april 2020

 

 

23

zaterdag

Districtfinale

2e klas Libre - klein

 

3

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - D.O.S. 8

 

24

zondag

Districtfinale

2e klas Libre - klein

 

3

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - E.B.C.L. 3

 

29

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - Almere '83  5

 

3

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - B '67  7

 

29

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - De Baggelaar 3

 

10

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - B.I.O.S. 1

 

 

 

 

 

 

10

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - BOK 5

 

 

 

 

 

 

17

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - Hoevelaken 3

 

 

 

december 2019

 

 

17

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - 2 Brothers 4

 

6

vrijdag

Team 2

E.B.C.L. 2 - BOK 4

 

17

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - De Baggelaar 4

 

6

vrijdag

Team 4

E.B.C.L. 4 - 't Trefpunt 1

 

 

 

 

 

 

6

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - H.N.L. 2

 

 

 

 

 

 

13

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - BOK 3

 

 

 

mei 2020

 

 

13

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - Leusderkwarties 4

 

 

 

 

 

 

6

vrijdag

Team 5

E.B.C.L. 5 - H.N.L. 2

 

 

 

 

 

 

13

vrijdag

Team 1

E.B.C.L. 1 - BOK 3

 

 

 

 

 

 

13

vrijdag

Team 3

E.B.C.L. 3 - Leusderkwarties 4

 

 

 

juni 2020

 

 

20

vrijdag

PK voorwedstrijden

2e Klas Bandstoten - klein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

juli 2020