Copyright © 2016 by E.B.C.L.

Designed by G.S. 2016

Agenda E.B.C.L. teams Seizoen 2018-2019

1ste helft Teamcompetitie     2018-2019

 

 

 

 

 

 

Speelweek 1 van ma. 27 aug t/m vrij 31 aug.

 

Speelweek 9 van ma. 29 okt. t/m vrij 02 nov.

 

 

E.B.C.L. 1

-

VRIJ

 

29-okt

ma

Tex Saloon 2

-

E.B.C.L. 2

 

 

E.B.C.L. 2

-

VRIJ

 

2-nov

vr

E.B.C.L. 1

-

B.V. '75  12

27-aug

ma

Soestdijk 1

-

E.B.C.L. 4

 

2-nov

vr

Almere '83  5

-

E.B.C.L. 3

29-aug

wo

D.O.S. 7

-

E.B.C.L. 3

 

2-nov

vr

Almere '83  7

-

E.B.C.L. 4

31-aug

vr

E.B.C.L. 5

-

B '67  7

 

2-nov

vr

E.B.C.L. 5

-

Almere '83  9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 2 van ma. 03 sept. t/m vrij 07 sept.

 

Speelweek 10 van ma. 05 nov. t/m vrij 09 nov.

 

 

E.B.C.L. 1

-

VRIJ

 

6-nov

di

B.I.O.S. 1

-

E.B.C.L.1

7-sep

vr

E.B.C.L. 2

-

De Poedel 2

 

6-nov

di

B '67  7

-

E.B.C.L. 5

7-sep

vr

E.B.C.L. 3

-

De Jol 3

 

9-nov

vr

E.B.C.L. 2

-

BOK 5

7-sep

vr

E.B.C.L. 4

-

De Baggelaar 4

 

9-nov

vr

E.B.C.L. 3

-

D.O.S. 7

 

 

E.B.C.L. 5

-

VRIJ

 

9-nov

vr

E.B.C.L. 4

-

Soestdijk 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 3 van ma. 10 sept. t/m vrij 14 sept.

 

Speelweek 11 van ma. 12 nov. t/m vrij 16 nov.

 

 

E.B.C.L. 1

-

VRIJ

 

13-nov

di

BV. Leusden 4

-

E.B.C.L. 2

11-sep

di

B '67  4

-

E.B.C.L. 2

 

15-nov

do

De Jol 3

-

E.B.C.L. 3

11-sep

di

De Baggelaar 3

-

E.B.C.L. 3

 

15-nov

do

De Baggelaar 4

-

E.B.C.L. 4

11-sep

di

Leuserkwartier 3

-

E.B.C.L. 4

 

16-nov

vr

E.B.C.L. 1

-

Hoevelaken 1

14-sep

vr

E.B.C.L. 5

-

B.B.C. 4

 

 

 

E.B.C.L. 5

-

VRIJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 4 van ma. 17 sept. t/m vrij 21 sept.

 

Speelweek 12 van ma. 19 nov. t/m vrij 23 nov.

17-sep

ma

BOK 3

-

E.B.C.L. 1

 

19-nov

ma

B.B.C. 4

-

E.B.C.L. 5

20-sep

do

D.O.S. 8

-

E.B.C.L. 5

 

23-nov

vr

B.B.C. 2

-

E.B.C.L. 1

21-sep

vr

E.B.C.L. 2

-

Tex Saloon 3

 

23-nov

vr

E.B.C.L. 2

-

Tex Saloon 4

 

 

E.B.C.L. 3

-

VRIJ

 

23-nov

vr

E.B.C.L. 3

-

De Baggelaar 3

21-sep

vr

E.B.C.L. 4

-

H.N.L. 1

 

23-nov

vr

E.B.C.L. 4

-

Leusderkwartier 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 5 van ma. 01 okt. t/m vrij 05 okt.

 

Speelweek 13 van ma. 26 nov. t/m vrij 30 nov.

 

 

E.B.C.L. 2

-

VRIJ

 

27-nov

di

H.N.L. 1

-

E.B.C.L. 4

2-okt

di

t Trefpunt 1

-

E.B.C.L. 3

 

30-nov

vr

E.B.C.L. 1

-

Almere '83  4

2-okt

di

B.P. '80  2

-

E.B.C.L. 4

 

30-nov

vr

Almere '83  6

-

E.B.C.L. 2

5-okt

vr

E.B.C.L. 1

-

B.I.O.S. 2

 

 

 

E.B.C.L. 3

-

VRIJ

5-okt

vr

E.B.C.L. 5

-

Bosgenoegen2

 

30-nov

vr

E.B.C.L. 5

-

D.O.S. 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 6 van ma. 08 okt. t/m vrij 12 okt.

 

Speelweek 14 van ma. 03 dec. t/m vrij 07 dec.

9-okt

di

BOK 8

-

E.B.C.L. 5

 

5-dec

wo

Bosgenoegen 2

-

E.B.C.L. 5

12-okt

vr

De Jol 2

-

E.B.C.L. 1

 

7-dec

vr

BV. '75  11

-

E.B.C.L. 1

12-okt

vr

E.B.C.L. 2

-

R.A.D.I.O. 2

 

7-dec

vr

E.B.C.L. 2

-

Hoevelaken 2

12-okt

vr

E.B.C.L. 3

-

BOK 6

 

7-dec

vr

E.B.C.L. 3

-

t Trefpunt 1

12-okt

vr

E.B.C.L. 4

-

2 Brothers 2

 

7-dec

vr

E.B.C.L. 4

-

B.P. '80  2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 7 van ma. 15 okt. t/m vrij 19 okt.

 

Speelweek 15 van ma. 10 dec. t/m vrij 14 dec.

15-okt

ma

B.B.C. 3

-

E.B.C.L. 4

 

12-dec

wo

BOK 6

-

E.B.C.L. 3

16-okt

di

Leusderkwartier 2

-

E.B.C.L. 3

 

12-dec

wo

2 Brother 2

-

E.B.C.L. 4

18-okt

do

D.O.S. 6

-

E.B.C.L. 2

 

14-dec

vr

E.B.C.L. 1

-

De Jol 2

19-okt

vr

E.B.C.L. 1

-

Almere '83  3

 

14-dec

vr

R.A.D.I.O. 2

-

E.B.C.L. 2

19-okt

vr

E.B.C.L. 5

-

R.A.D.I.O. 4

 

14-dec

vr

E.B.C.L. 5

-

BOK 8

Speelweek 8 van ma. 22 okt. t/m vrij 26 okt.

 

 

 

 

 

 

23-okt

di

B.I.O.S. 3

-

E.B.C.L. 5

 

 

 

 

 

 

25-okt

do

BOK 4

-

E.B.C.L. 1

 

 

 

 

 

 

26-okt

vr

E.B.C.L. 2

-

R.A.D.I.O. 3

 

 

 

 

 

 

26-okt

vr

E.B.C.L. 3

-

B.P. '80  1

 

 

 

 

 

 

26-okt

vr

E.B.C.L. 4

-

B '67  5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2de helft Teamcompetitie     2018-2019  

 

 

 

 

 

 

Speelweek 16 van ma. 14 jan. t/m vrij 18 jan.

 

Speelweek 22 van ma. 25 feb.  t/m vrij 01 mrt.

18-jan

vr

Almere '83  3

-

E.B.C.L. 1

 

28-feb

do

D.O.S. 8

-

E.B.C.L. 5

18-jan

vr

E.B.C.L. 2

-

D.O.S. 6

 

1-mrt

vr

Almere '83  4

-

E.B.C.L. 1

18-jan

vr

E.B.C.L. 3

-

Leusderkwartier 2

 

1-mrt

vr

E.B.C.L. 2

-

Almere '83  6

18-jan

vr

E.B.C.L. 4

-

B.B.C. 3

 

 

 

E.B.C.L. 3

-

VRIJ

18-jan

vr

R.A.D.I.O. 4

-

E.B.C.L. 5

 

1-mrt

vr

E.B.C.L. 4

-

H.N.L. 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 17 van ma. 21 jan. t/m vrij 25 jan.

 

Speelweek 23 van ma. 04 mrt. t/m vrij 08 mrt.

22-jan

di

B '67  5

-

E.B.C.L. 4

 

4-mrt

ma

Hoevelaken 2

-

E.B.C.L. 2

23-jan

wo

B.P. '80  1

-

E.B.C.L. 3

 

5-mrt

di

t Trefpunt 1

-

E.B.C.L. 3

25-jan

vr

E.B.C.L. 1

-

BOK 4

 

6-mrt

wo

B.P. '80  2

-

E.B.C.L. 4

25-jan

vr

R.A.D.I.O. 3

-

E.B.C.L. 2

 

8-mrt

vr

E.B.C.L. 1

-

BV. '75  11

25-jan

vr

E.B.C.L. 5

-

B.I.O.S. 3

 

8-mrt

vr

E.B.C.L. 5

-

Bosgenoegen 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 18 van ma. 28 jan. t/m vrij 01 feb.

 

Speelweek 24 van ma. 11 mrt. t/m vrij 15 mrt.

1-feb

vr

BV. '75  12

-

E.B.C.L. 1

 

12-mrt

di

BOK 8

-

E.B.C.L. 5

1-feb

vr

E.B.C.L. 2

-

Tex Saloon 2

 

13-mrt

wo

B.I.O.S. 2

-

E.B.C.L. 1

1-feb

vr

E.B.C.L. 3

-

Almere '83  5

 

15-mrt

vr

E.B.C.L. 2

-

B '67  4

1-feb

vr

E.B.C.L. 4

-

Almere '83  7

 

15-mrt

vr

E.B.C.L. 3

-

BOK 6

1-feb

vr

Almere '83  9

-

E.B.C.L. 5

 

15-mrt

vr

E.B.C.L. 4

-

2 Brothers 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 19 van ma. 04 feb. t/m vrij 08 feb.

 

Speelweek 25 van ma. 18 mrt. t/m vrij 22 mrt.

4-feb

ma

BOK 5

-

E.B.C.L. 2

 

18-mrt

ma

Tex Saloon 3

-

E.B.C.L. 2

4-feb

ma

Soestdijk 1

-

E.B.C.L. 4

 

18-mrt

ma

B.B.C. 3

-

E.B.C.L. 4

6-feb

wo

D.O.S. 7

-

E.B.C.L. 3

 

19-mrt

di

Leusderkwartier 2

-

E.B.C.L. 3

8-feb

vr

E.B.C.L.1

-

B.I.O.S. 1

 

22-mrt

vr

E.B.C.L. 1

-

BOK 3

8-feb

vr

E.B.C.L. 5

-

B '67  7

 

22-mrt

vr

E.B.C.L. 5

-

R.A.D.I.O. 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 20 van ma. 11 feb. t/m vrij 15 feb.

 

Speelweek 26 van ma. 25 mrt. t/m vrij 29 mrt.

11-feb

ma

Hoevelaken 1

-

E.B.C.L. 1

 

 

 

E.B.C.L. 1

-

VRIJ

15-feb

vr

E.B.C.L. 2

-

BV. Leusden 4

 

 

 

E.B.C.L. 2

-

VRIJ

15-feb

vr

E.B.C.L. 3

-

De Jol 3

 

26-mrt

di

B.I.O.S. 3

-

E.B.C.L. 5

15-feb

vr

E.B.C.L. 4

-

De Baggelaar 4

 

29-mrt

vr

E.B.C.L. 3

-

B.P. '80  1

 

 

E.B.C.L. 5

-

VRIJ

 

29-mrt

vr

E.B.C.L. 4

-

B '67  5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speelweek 21 van ma. 18 feb. t/m vrij 22 feb.

 

Speelweek 27 van ma. 01 apr. t/m vrij 05 apr.

19-feb

di

Tex Saloon 4

-

E.B.C.L. 2

 

 

 

E.B.C.L. 1

-

VRIJ

19-feb

di

De Baggelaar 3

-

E.B.C.L. 3

 

5-apr

vr

De Poedel 2

-

E.B.C.L. 2

19-feb

di

Leusderkwartier 3

-

E.B.C.L. 4

 

5-apr

vr

Almere '83  5

-

E.B.C.L. 3

22-feb

vr

E.B.C.L.1

-

B.B.C. 2

 

5-apr

vr

Almere '83  7

-

E.B.C.L. 4

22-feb

vr

E.B.C.L. 5

-

B.B.C. 4

 

5-apr

vr

E.B.C.L. 5

-

Almere '83  9